R574F33005
Mfr.Part #
R574F33005
Datasheet
R574F33005
Description
SP10T TERMINATED RAMSES SMA 22GH
Stock
310
Circuit :
SP10T
Features :
Frequency Range :
0Hz ~ 22GHz
IIP3 :
Impedance :
50Ohm
Insertion Loss :
0.8dB (max)
Isolation :
55dB (min)
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Product Status :
Active
Test Frequency :
22GHz
Topology :
Voltage - Supply :
24V ~ 30V